![Akbank Mobil Destek Tırı Yola Çıktı](https://www.tog.org.tr/images/20231109-akbank-guzel-yarinlar-hareketi-afet-bolgesinde-gencleri-gelecege-hazirliyor-836110-d63b809aef6d66362743.webp)
Güzel Yarınlar Hareketi kapsamında afet bölgesindeki kadın, genç ve çocuklara kültür, sanat, bilim ve teknoloji alanlarında destek vermek amacıyla Gezici Destek Tırı’nı hayata geçirdik.
Akbank ortaklığıyla adım attığımız projenin açılışı 7 Kasım’da gerçekleşti. İlk durağı Adıyaman Gölbaşı’nda olan Destek Tırı, 1 yıl boyunca Hatay, Kahramanmaraş, Malatya ve Gaziantep’i dolaşarak Fotoğraf atölyeleri, çeşitli tiyatro ve sinema etkinlikleri düzenleyecek.